top of page

IBM Cloud Pak for Business
Automation

Yapay zeka destekli otomasyonun
güçlü yanı: daha hızlı süreçler ve daha
kısa müşteri bekleme süreleri

bbs-rapor-gorsel.JPG

IBM® Cloud Pak for Business Automation bir lider olarak gösterildi

The Forrester Wave™: IBM Cloud Pak for Business Automation, Digital Process Automation Software 4. Çeyrek 2021 değerlendirmesinde bir teknoloji lideri olarak gösterildi

IBM Cloud Pak for
Business Automation nedir?

IBM Cloud Pak for Business Automation, işleri otomatikleştirmek ve iş büyümesini hızlandırmak amacıyla her tür hibrit buluta uygun olarak tasarlanmış, entegre yazılım bileşenlerinden oluşan modüler bir settir. Bu uçtan uca otomasyon platformu, iş akışlarını analiz etmenize, düşük kodlu araçlarla yapay zeka özellikli uygulamalar tasarlamanıza, görevleri robotlara atamanıza ve performansı izlemenize yardımcı olur.

Bu olanak sayesinde müşteriler, rekabet güçlerini korumak, verimliliği artırmak ve operasyonel maliyetleri düşürmek için parçalı iş akışlarını dönüştürerek %97 oranında müdahalesiz işleme olanağı¹ elde ederler.

cloud-pak-img.jpg
bbs-rapor-gorsel-2.JPG
bbs-rapor-gorsel-1.JPG

Tüm iş süreçlerini otomatikleştirmek için ihtiyacınız olan her şey

İçerik, kararlar, görevler ve iş akışları olmak üzere dört alana yönelik özel iş otomasyonu yetenekleri, IBM Cloud® Paks for Automation'ın temelindeki güçlü otomasyon hizmetlerine dayanır. Süreçlerinizin işleyişi hakkında içgörüler edinin, sorunları görselleştirin, düzeltmeleri belirleyin ve işlemleri önceliklendirin.

Özellikler hakkında bilgi edinin 

Copyright © Smart Solutions Turkey
Smart Solutions Turkey bir AGI Global markasıdır.
bottom of page