Blockchain-Teaser.jpg

IBM Blockchain'e Hoş Geldiniz

IBM’in iş amaçlı lider blockchain açık kaynağı Hyperledger Fabric'in ticari dağıtımı, SLA'lar (Hizmet Seviyesi Sözleşmeleri) ve yılın 365 günü 7/24 destekle birlikte sunuluyor

1920x400-img-bg-3.JPG

IBM'in Hyperledger

Fabric taahhüdü

IBM, 2021 Hyperledger Global Forum'da, açık kaynaklı Hyperledger Fabric taahhüdüyle ilgili kararlılığını sürdürdü. Etkinliğin kaydını izleyin ve IBM'in Ar-Ge katkısını tartışan uzmanlara kulak verin.

Yeniden oynatmak için kaydolun

Screenshot_3.png

Günümüzün çoklu bulut dünyası için oluşturulmuş bir platform

 

Geleneksel işbirlikçilere ve uzun soluklu rakiplere, blockchain dönüşümü için gereken cesur adımları kabul ettirmek kolay değil. O yüzden süreci yavaşlatacak son şey önümüzü kesecek teknoloji olmalı.

Bu nedenle teknik inovatörler, Red Hat® OpenShift® aracılığıyla blockchain çözümlerini herhangi bir bilgi işlem ortamında oluşturmak, çalıştırmak, yönetmek ve geliştirmek için lider Hyperledger Fabric platformu olan IBM Blockchain Platform'a başvuruyorlar.

IBM Blockchain Platform hakkında bilgi edinin

1920x784-img-banner.JPG

Akıllı kuruluşlar için blockchain uzmanlığı

 

Günümüzde erken harekete geçenler, şimdiye kadar 500'ü aşkın IBM Blockchain projesi üzerinde çalışan 1600'ün üzerinde iş uzmanının ve teknik uzmanın yardımı sayesinde blockchain'in işe yaradığını biliyorlar.

Blockchain'i dijital dönüşüm sürecinizin merkezine koymak için IBM Blockchain Hizmetleri ile işbirliği yaparak kendi çözümünüzü keşfedin, tasarlayın, uygulayın ve geliştirin. Veya IBM Blockchain Ekosistemiyle çalışarak IBM Blockchain Çözüm Ortağı Programı sayesinde diğer inovasyoncularla birlikte yeni iş fırsatlarını keşfedin.

IBM Blockchain Hizmetleri ile birlikte oluşturun

Screenshot_4.png
Screenshot_5.png

IBM Blockchain ile çalışmaya başlayın

 

Var olan bir ağa katılın. Kendi blockchain çözümünüzü oluşturun. Uzmanlarımızla birlikte oluşturun. Yeni fırsatlar için başkalarıyla ortak olun. Blockchain yolculuğunuzun neresinde olursanız olun, IBM Blockchain, sizinle orada buluşacak ve gitmek istediğiniz yere gitmenize yardımcı olacaktır.

Copyright © Smart Solutions Turkey
Smart Solutions Turkey bir AGI Global markasıdır.