1193-leadspace_5.jpg

IBM Cloud Pak for

Automation

İstediğiniz yerde, seçtiğiniz bulut üzerinde

otomasyon uygulamaları oluşturun ve çalıştırın

3.JPG
2.JPG

İstediğiniz bulut platformunda devreye alın ve çalıştırın

Önceden entegre edilmiş otomasyon teknolojilerini ve düşük kodlu araçları kullanarak otomasyon uygulamalarını ve hizmetlerini herhangi bir bulut üzerinde tasarlayın, oluşturun ve çalıştırın.

IBM Cloud Pak™, Red Hat® OpenShift® üzerinde kullanılabilen IBM akıllı otomasyon yazılımları platformunun en yeni devreye alma seçeneğidir.

→ IBM'in akıllı otomasyon yazılımları platformu hakkında daha fazla bilgi edinin

Cloud Pak for Automation Ürün Ailesi

IBM Cloud Pak for Automation Ürün Ailesi esnek yeteneklere sahip entegre bir çözüm olarak işlerinizin dijitalleşmesini sağlayarak innovasyon ve büyüme hızınızı arttırırken maliyetlerinizi de düşürmenize yardımcı olur.​

Cloud Pak for Automation ile, istediğiniz herhangi bir bulutta veya şirket içinde Red Hat OpenShift'te otomasyon uygulamaları ve hizmetleri tasarlayabilir, oluşturabilir ve çalıştırabilirsiniz.

Müşterilerimiz, tek bir araç kullanarak bir veya daha fazla otomasyon yeteneğini aynı anda dağıtabilir. Ayrıca mevcut ortamlarla tutarlılığı sağlayabilir. Bu da müşterilerimizin eski sanal makinelerle modern kapsayıcıları tek bir işletim ortamında tutarlı bir şekilde yönetebilmesine ek olarak yeni ortamlara kendi hızlarında geçebilecekleri anlamına gelir.

4.JPG
Copyright © Smart Solutions Turkey
Smart Solutions Turkey bir AGI Global markasıdır.