1920x.png

IBM Public Cloud Platform

İşletmeler için en açık ve güvenli genel bulut platformu

Nerede olursa olsun, uygulamalarınızı ve verilerinizi verimli bir biçimde birbirine bağlamak için kapsamlı bir entegrasyon yeteneği seti

tegsoft-logo.png
ceren.oner_penta.com.tr_BPMark_print_list_scalable-01.png

Üç kat daha hızlı entegrasyon gerçekleştirin, maliyetleri üçte bir oranında düşürün

IBM'in zahmetsiz bir biçimde birlikte çalışan yüksek güvenlikli entegrasyon yeteneklerine sahip olduğunuzda, verimlilikleri hızla elde edebilirsiniz. Maliyetleri düşürürken aynı zamanda entegrasyon geliştirme hızını artırın. Modern zorlukları aynı anda çözün: Kişiselleştirilmiş deneyimler ve konuma dayalı teklifler yaratarak, gerçek zamanlı uyarılar göndererek ve yanıt süreleri ile sonuçları geniş çaplı bir biçimde iyileştirerek müşteri beklentilerine ve pazar trendlerine hızla yanıt verin.

Untitled-1 co111py.PNG
17.jpg

Ovum Decision Matrix, IBM'i hibrit entegrasyon platformları alanında bir lider olarak gösteriyor

18.JPG
19.JPG

Daha iyi kararlar almak için sistemleri ve uygulamaları birbirine bağlayın

Her kuruluşun farklılaştırılmış, kişiselleştirilmiş müşteri deneyimleri yaratmaya odaklanması gerekiyor. Bunu yapmanın yolu, nerede bulunduğu fark etmeksizin tüm bilgilere dayanarak hareket etmekten geçiyor. Tüm bu verilerden yararlanmak, entegrasyona yönelik yeni bir yaklaşım gerektiriyor. IBM Cloud , size günümüzün iş yapma hızıyla hareket edebilmek için ihtiyaç duyduğunuz kapsamlı, esnek entegrasyon yeteneklerini sağlıyor.

Copyright © Smart Solutions Turkey
Smart Solutions Turkey bir AGI Global markasıdır.