y1.PNG

Furkan ASLAN

Satış Direktörü

Ifoks Teknoloji

29 Nisan 2020, Çarşamba | Saat: 10:00

y2.PNG

Beyza BAŞARAN

Danışman Sistem Mühendisi

Dell Technologies

y3.PNG

Hakan DUMAN

Profesyonel Hizmetler ve Teknik Müdürü

Tech Data

KAMUDA DOĞRU IT YATIRIMLARI

Ifoks ile Dell Technologies VxRail hiperbütünleşik mimarisini konuşacağız.

Anahtar teslim hiper düzeyde yakınsanmış

VMware sanallaştırma cihazı

Dell EMC VxRail Appliance ailesi sanallaştırılmış uygulamaların dağıtımını basitleştirir. Geleneksel altyapıdan %73 daha hızlı dağıtım1 özelliğiyle VxRail, VMware ortamınızı öngörülebilir bir şekilde geliştirirken beş yıllık bir sürede %619 gibi şaşırtıcı bir yatırım geri dönüşü (ROI)1 düzeyine ulaşmak için Dell EMC PowerEdge platformlarının ve VMware vSAN'ların sürekli inovasyon olanaklarından yararlanmanızı sağlar.

  • VMware ekosistemlerine sorunsuz tümleştirmeyle BT'de kesinlik yaratın.

  • Sorunsuz dağıtım ve yaşam döngüsü yönetimiyle öngörülebilir bir gelişme gösterin.

  • Hedeflerinize odaklanmanıza yardımcı olan teknolojiyle sürekli inovasyon gerçekleştirin.

VxRail Appliance, her türlü HCI kullanım örneğine uygun milyonlarca yapılandırma seçeneği için büyük ölçüde tahmin edilebilir bir performans sunar.

Giriş seviyesi düğümleri

VxRail E Serisi, uzak ofisler veya yer kısıtlaması olan konumlar için az alan kaplayan düğümlerdir. Serideki her cihazda, 1U kasa başına bir düğüm vardır. Bu da bir kerede bir raf ünitesi düğümü genişletme seçeneği sayesinde küçük bir alanda depolama ve bilgi işlem kaynaklarını optimize etmek için kümelerin oluşturulmasına olanak tanır. VxRail E560 (karma) ve VxRail E560F (tümüyle flash) modelleri bulunur. Bunlar, PowerEdge R640 raf tipi sunucuyu temel alan tek veya çift işlemcili modellerdir.

dell-emc-unity-xt-infographic-13.png

Yüksek performanslı düğümler

VxRail P Serisi, veritabanları gibi ağır iş yükleri için optimize edilmiş yüksek performanslı düğümlerdir. Serideki her cihazda 2U kasa başına bir düğüm vardır. VxRail P570 (karma) ve VxRail P570F (tümüyle flash) modelleri bulunur. Bunlar, PowerEdge R740 raf tipi sunucuyu temel alan tek veya çift işlemcili modellerdir.VxRail P Serisi, veritabanları gibi ağır iş yükleri için optimize edilmiş yüksek performanslı düğümlerdir. Serideki her cihazda 2U kasa başına bir düğüm vardır. VxRail P570 (karma) ve VxRail P570F (tümüyle flash) modelleri bulunur. Bunlar, PowerEdge R740 raf tipi sunucuyu temel alan tek veya çift işlemcili modellerdir.

VDI için optimize edilmiş düğümler

VxRail V Serisi, son derece gelişmiş 2D/3D görselleştirme gibi uzmanlaşmış kullanım örnekleri için 3 adede kadar grafik hızlandırıcı desteğiyle grafik uygulamalarda kullanıma hazır düğümlerdir. Her cihazda 2U kasa başına bir düğüm vardır. VxRail V570 (karma) ve VxRail V570F (tümüyle flash) modelleri bulunur. Bunlar, PowerEdge R740 raf tipi sunucuyu temel alan çift işlemcili modellerdir.

dell-emc-unity-xt-infographic-02.png

Yoğun depolama düğümleri

VxRail S Serisi, iş birliği, veri ve analitik gibi kullanım örnekleri için genişletilmiş depolamaya sahip, kapasite açısından optimize edilmiş düğümlerdir. Her cihazda 2U kasa başına bir düğüm vardır. Seride, PowerEdge R740xd raf tipi sunucuyu temel alan ve tek veya çift işlemci yapılandırmasıyla sağlanan VxRail S570 (yalnızca karma) modeli de bulunur.

VxRail ile veri merkezinizi modernize ederken, hybrid cloud yolculuğunuzda ivmenizi arttırın ve cloud native uygulamalarınızı etkinleştirin.

%56

daha hızlı bilgi işlem servisleri

%489

5 yıllık yatırım getirisi

%60

daha efektif IT ekipleri

Copyright © Smart Solutions Turkey
Smart Solutions Turkey bir AGI Global markasıdır.