istpaz_logo.PNG
IBM_Logo.png
3321-Storage Blue-leadspace.webp

Yazılım tanımlı depolama: verilerinizi doğru kullanmanın anahtarı

Yazılım tanımlı depolama (SDS), daha akıllı depolama çözümleri anlamına gelir. En iyi depolama yapılandırması için, depolama donanımından zekayla işlevselliği ayırın - tavizsiz.

Software-Defined Storage for Dummies

Veri depolamaya yönelik bir yaklaşım olan yazılım tanımlı depolama (SDS), veri artışını yönetmeye yardımcı olmak ve çoklu bulut esnekliği sağlamak üzere depolama ile uygulamalar arasına bir yazılım katmanı yerleştirir.

Daha fazla bilgi için Software-Defined Storage for Dummies e-kitabına göz atın.

Screenshot_2.png

Neden yazılım tanımlı depolama?

Günümüzün veri odaklı kuruluşlarında veri depolama sisteminizin kullanılabilir, işlevsel olarak zengin, esnek, korumalı, yüksek performanslı ve uygun maliyetli olması gerekir. Bunu başarmanın anahtarı, yazılım tabanlı depolamadır.

Untitled-2 copy.PNG

IBM Spectrum Storage, her ihtiyaca uygun

yazılım tanımlı depolama çözümleri sağlar

IBM Spectrum Storage Suite ile verileri yönetme, koruma ve depolama şeklinizi iyileştirin. Şirket içi ve çoklu bulut ortamları arasında veri depolamanızı birleştirin ve maliyetleri azaltmak, yapay zekadan yararlanmak, veri korumasını artırmak ve daha fazlası için IBM Spectrum Storage ürün ailesinin gücünden yararlanın.

IBM Spectrum Storage'ı görüntüleyin

3321-img-laptop mockup.webp
3321-img-Fawry-case-study-60x345-2x.webp

Fawry, SDS sayesinde müşterilerini memnun ediyor

“Çeşitli çözümlerin olurluk incelemelerini gözden geçirdik, öne çıkan yine IBM Storage oldu... IBM'in yazılım tanımlı depolama çözümleri ile verilerimizin nerede depolandığından emin olabiliyoruz. Ayrıca her ihtiyaç duyduğumuzda onlara erişebiliyoruz."

Fawry SDS başarı öyküsünü okuyun      Diğer SDS başarı öykülerine bakın

Untitled-3 copy.png

Hemen bir uzmanla konuşun

SDS'nin verilerinizden en iyi şekilde yararlanmanızı nasıl sağlayabileceğini öğrenmeye hazır mısınız? Depolama çözümü uzmanlarımız size yardımcı olmak için burada.

Copyright © Smart Solutions Turkey
Smart Solutions Turkey bir AGI Global markasıdır.