IBM Integration Bus, sistemlerin ve uygulamaların birbirleriyle iletişim kurmasına yönelik hızlı ve basit bir yol sunan ve pazarda lider konumda bulunan bir kurumsal hizmet veriyoludur (ESB).

Sonuç olarak, iş değeri elde etmenize, BT karmaşıklığını azaltmanıza ve tasarruf elde etmenize yardımcı olabilir.

IBM Integration Bus çözümü var olan teknoloji yatırımlarını optimize etmek için çeşitli bütünleştirme seçeneklerini, becerileri ve arabirimleri destekler. İşlemleri izleme yeteneği sağlar ve API ekonomisi ve analitik için çok önemli bir platformdur.

 

IBM Integration Bus, var olan sistemler ile mobil ve bulut ortamları arasında bağlantı kurmanızı sağlayarak hibrit bir bütünleştirme platformu oluşturmanıza yardımcı olur.

Her boyuttaki proje ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli bütünleştirme gereksinimlerine yönelik güçlü yetenekleri kullanın.

Verilerin iş uygulamalarınızdaki ve sistemlerinizdeki akışı sırasında hızlı erişim, görünürlük ve denetim özellikleri sağlayarak tüm kuruluşunuzun daha akıllı kararlar almasına yardımcı olun.

Farklı türde bir dizi uygulama ve web hizmeti ile bağlantı kurarak, karmaşık uçtan uca bağlanırlığa olan gereksinimi ortadan kaldırın.

Var olan Microsoft .NET becerilerinizden ve yazılım yatırımlarınızdan mümkün olan en yüksek değeri elde etmek amacıyla Microsoft uygulamaları ve hizmetleri için kapsamlı destek sağlayın.

İş gereksinimlerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde desteklemek ve büyüyen işinizle uyumlu ölçekleme yapmak için standartlaştırılmış, basitleştirilmiş ve esnek bir bütünleştirme temeli elde edin.

Göztepe Mah. Göksuevleri Sitesi
Sardunya Sk. B212B | Anadoluhisarı - İSTANBUL
T: 0(216) 668 02 90 | F: 0(216) 668 02 95

www.jforce.com.tr | jforce@jforce.com.tr 

Copyright © Smart Solutions Turkey
Smart Solutions Turkey bir AGI Global markasıdır.