top of page
Screenshot_1.png

IBM Cloud Pak for Automation

İstediğiniz yerde, seçtiğiniz bulut üzerinde otomasyon uygulamaları oluşturun ve çalıştırın

Cloud Pak for Automation Ürün Ailesi

IBM Cloud Pak for Automation Ürün Ailesi esnek yeteneklere sahip entegre bir çözüm olarak işlerinizin dijitalleşmesini sağlayarak innovasyon ve büyüme hızınızı arttırırken maliyetlerinizi de düşürmenize yardımcı olur.​

Cloud Pak for Automation ile, istediğiniz herhangi bir bulutta veya şirket içinde Red Hat OpenShift'te otomasyon uygulamaları ve hizmetleri tasarlayabilir, oluşturabilir ve çalıştırabilirsiniz.

Müşterilerimiz, tek bir araç kullanarak bir veya daha fazla otomasyon yeteneğini aynı anda dağıtabilir. Ayrıca mevcut ortamlarla tutarlılığı sağlayabilir. Bu da müşterilerimizin eski sanal makinelerle modern kapsayıcıları tek bir işletim ortamında tutarlı bir şekilde yönetebilmesine ek olarak yeni ortamlara kendi hızlarında geçebilecekleri anlamına gelir.

IBM ve Hyper Automation ile Hep Önde Kalın!

Sektör yöneticilerinin yarısından fazlası akıllı otomasyon yeteneklerinin endüstri üretkenliğini artıracağına inanırken, bu faydanın farkına varmak için iş gücünde değişimler gerekecektir.

Akıllı otomasyonun iş gücü ve beceriler üzerindeki etkileri hem önemli hem de geniş kapsamlıdır. Sektör yöneticilerinin yarısından fazlası akıllı otomasyon yeteneklerinin endüstri üretkenliğini artıracağına inanırken, bu faydanın farkına varmak için iş gücünde değişimler gerekecektir.

Hyper Automation: Çevik İşletmelerin Yükselişi

Çevik dönüşümün sadece bilişim teknolojileri alanında kalmayacağını aynı zamanda birçok sektörün kurumsal kültürlerine işleyeceğini gösterdi. Çevik yazılım geliştiren BT’lerin yanında Çevik İşletmelerin doğuşunu da müjdelemiş oldu.

Günümüzde oluşan rekabet ortamında, müşteriye değer yaratma yarışı, ayakta kalmak ile kaybolmak arasındaki ince çizgiyi belirliyor. Bu yarış, Çevik dönüşümün sadece bilişim teknolojileri alanında kalmayacağını aynı zamanda birçok sektörün kurumsal kültürlerine işleyeceğini gösterdi.Bu dönüşüm Çevik yazılım geliştiren bilgi teknolojilerinin yanında Çevik İşletmelerin doğuşunu da müjdelemiş oldu. Çeviklik bir iş yapış şekline, bir kurum kültürüne dönüştükçe iş birimleri ve Bilgi Teknolojileri ekiplerinin iş birlikteliğini destekleyecek teknolojik araçların gerekliliği de artırmış oldu.

Nereden başlamanız gerektiğinden emin değil misiniz?

1.JPG
2.JPG
3.JPG
x4.JPG
Copyright © Smart Solutions Turkey
Smart Solutions Turkey bir AGI Global markasıdır.
bottom of page