top of page
ezgif.com-gif-maker (3).png
JForce_Logo.png
IBM_PBP_Mark_Blue80_RGB-01.png

IBM Cloud Pak for Integration

Nerede olursa olsun, uygulamalarınızı ve verilerinizi verimli bir biçimde birbirine bağlamak için kapsamlı bir entegrasyon yeteneği seti

Üç kat daha hızlı entegrasyon gerçekleştirin, maliyetleri üçte bir oranında düşürün

IBM'in zahmetsiz bir biçimde birlikte çalışan yüksek güvenlikli entegrasyon yeteneklerine sahip olduğunuzda, verimlilikleri hızla elde edebilirsiniz. Maliyetleri düşürürken aynı zamanda entegrasyon geliştirme hızını artırın. Modern zorlukları aynı anda çözün: Kişiselleştirilmiş deneyimler ve konuma dayalı teklifler yaratarak, gerçek zamanlı uyarılar göndererek ve yanıt süreleri ile sonuçları geniş çaplı bir biçimde iyileştirerek müşteri beklentilerine ve pazar trendlerine hızla yanıt verin.

Untitled-1 co111py.PNG
Untitled-1 coasdpy.png

Uygulamalarınızın ve verilerinizin barındırıldığı yerde çalıştırılması için konteynerli çözümler

Red Hat® OpenShift® on IBM Cloudᵀᴹ tarafından desteklenen konteynerler aracılığıyla veya önceden mevcut olan herhangi bir şirket içi altyapı üzerinde ve özel ya da genel bulutlar üzerinde entegrasyon yazılımınızı kolayca çalıştırın. İhtiyaç duyduğunuz yeteneklerden, tamamen modüler ve kullanımı kolay bir yaklaşımla faydalanın. Tam yazılım kümesi desteğinin ve sürekli güvenlik, uyumluluk ve sürüm uyumunun avantajlarından yararlanın.

Ovum Decision Matrix, IBM'i hibrit entegrasyon platformları alanında bir lider olarak gösteriyor

Daha iyi kararlar almak için sistemleri ve uygulamaları birbirine bağlayın

Her kuruluşun farklılaştırılmış, kişiselleştirilmiş müşteri deneyimleri yaratmaya odaklanması gerekiyor. Bunu yapmanın yolu, nerede bulunduğu fark etmeksizin tüm bilgilere dayanarak hareket etmekten geçiyor. Tüm bu verilerden yararlanmak, entegrasyona yönelik yeni bir yaklaşım gerektiriyor. IBM Cloud Pakᵀᴹ for Integration, size günümüzün iş yapma hızıyla hareket edebilmek için ihtiyaç duyduğunuz kapsamlı, esnek entegrasyon yeteneklerini sağlıyor.

Untitled-2 copy copy.PNG
Untitled-3 copy copy.PNG
Copyright © Smart Solutions Turkey
Smart Solutions Turkey bir AGI Global markasıdır.
bottom of page