top of page
JForce_Logo.png
IBM_Logo.png
laptop-v2-02 copy.PNG

IBM ODM for Insurance

Kurallara dayalı iş kararlarını keşfetmenize, yakalamanıza, analiz etmenize, otomatik hale getirmenize ve yönetmenize yardımcı olan kapsamlı bir karar otomasyon platformu.

Video

Temel Özellikler

  • Sadelik ve yönetim kolaylığı

  • Karar mantığını keşfetmenin ve yazmanın sezgisel yolu

  • Yerleşik test ve simülasyon

  • Rol tabanlı izin yönetimi

  • Yerleşik yönetim süreci

  • İş uygulaması değişikliklerini basitleştirme

icons-03.png

Tam karar yönetimi

Geliştiriciler, iş kullanıcıları ve yöneticiler için karar bulma, güncelleme, test etme, simülasyon ve dağıtım dahil olmak üzere tüm kural yaşam döngüsünü yönetecek bir dizi özellik sunar.

icons-02.png

İş kullanıcıları için tasarlandı

Hiçbir kod yaklaşımı, iş kullanıcılarını kararlarını keşfetme, yazma ve sürdürme konusunda desteklemeyi amaçlamaz. Erişilebilir modelleme, test ve simülasyon gerçekten iş kullanıcılarını sürücü koltuğuna yerleştirir.

icons-04.png

İş politikalarını dakikalar içinde güncelleyin

Üzerinde anlaşmaya varıldıktan sonra, iş politikaları uzun ve maliyetli geliştirme döngülerine girmeden dakikalar içinde güncellenir ve dağıtılır.

icons-05.png

Esnek ortamlar

Bulutunuz veya IBM Bulutunuz mu? Bulut üzerinde IBM Operasyonel Karar Yöneticisi ile hızlı ve basit kurulumdan yararlanabilir veya tesislerinde veya özel özel bulutunuzda çalıştırabilirsiniz.

icons-01.png

Entegre edilmesi kolay

Geliştiriciler, IBM Operational Decision Manager'ın kararlarını, REST, SOAP, XML veya SDK'lar aracılığıyla herhangi bir kuruluş veya mobil uygulama ile kolayca bütünleştirebilirler.

icons-06.png

Birden çok sahiplik seçeneği

IBM Operasyonel Karar Yöneticisi, birçok bütçe dostu seçenekte bulunur. Esnek aylık abonelikler veya hızlı sürümler gibi cazip tekliflerimizden yararlanın.

IBM ODM sizin için ne yapabilir?

IBM® Operasyonel Karar Yöneticisi, kurallara dayalı iş kararlarını keşfetmenize, yakalamanıza, analiz etmenize, otomatik hale getirmenize ve yönetmenize yardımcı olan kapsamlı bir karar otomasyon platformudur. BT ile iş dünyası liderlerinden herkes work ile çalışabilir. Saniyeler içinde, bir krediyi yetkilendirebilir, promosyona karar verebilir veya yüksek hassasiyet ve özelleştirme ile çapraz satış fırsatını tespit edebilir. IBM Operasyonel Karar Yöneticisi ile uygulamalarınız sürekli olarak güncel kalır ve kuruluşunuzun değişen iş hedefleri ile uyumludur. Hem bulut hem de özel bulut ortamları için sürümlerde bulunur.

Copyright © Smart Solutions Turkey
Smart Solutions Turkey bir AGI Global markasıdır.
bottom of page