JForce_logo_white-01.png

ARTIK DAHA ÖZGÜR:

Yeni POWER9 İşlemci

Ayrıntılı Bilgi için

Modern Yapay Zeka, Yüksek Performanslı Bilgisayar ve analizlere ait iş yükleri, her geçen gün büyüyen yoğun veri kullanımı zorluklarını ortaya çıkarmaktadır ve bu zorluklar yalnızca hızlı bir altyapıyla karşılanabilir.

"IBM Power Systems CPU ile GPU arasındaki NVLink teknolojisini kullanmaya izin veren tek mimariyi sunarak, yüksek hızlı bilgisayarlar için yeni bir potansiyeli su yüzüne çıkarmaktadır."

Power9 Sistem

İç Bileşenler

Power System AC922 ön görünüm

Geleceği düşünmekle yetinmeyin, geleceğe hazır olun.

Analitiğinizi gizli bir silaha dönüştürün ve yapay zeka bütünleştirmesinde yeni yeteneklerle işlenmemiş verilerdeki olağanüstü öngörüleri ortaya çıkarın. IBM Power Systems'ın işinizi akıllı hale getirmenize yardımcı olacak standart altyapının ötesine nasıl geçtiği hakkında bilgi edinin.

icon-01.png

Kurumsal bulut için hazır

Power Systems™, esnek tüketim modelleri ve değişen müşteri gereksinimlerine uygun olarak kuruluşunuzun özel veya hibrit bulut stratejisiyle kolayca bütünleştirilebilir.

icon-02.png

ITIC tarafından güvenilirlikte 1. seçildi

ITIC* tarafından her önemli güvenilirlik kategorisinde  1 numara seçilen IBM Power Systems, günün her saatinde müşterilerin taleplerini karşılamak üzere en güvenilir şirket içi altyapıyı sağlar.

icon-03.png

Sektör lideri değer ve performans

Power Systems ile müşteriler hem performans hem de fiyat/performans avantajları sağlayacak üstün çekirdek performansı ve bellek bant genişliğinden yararlanabilir.

POWER9™'u farklı kılan;

POWER® işlemci ailesine en son eklenen, POWER8® öncülünün performansının 1,5 katına çıkmasıyla yüksek hız sağlar. Hızlandırılmış bant genişliği ve hesaplama seçenekleri ile OPEN standartlarına dayanan bu devrimci mimari, en gelişmiş iş yükleriniz için temel oluşturur.

IBM_Logo.png
Copyright © Smart Solutions Turkey
Smart Solutions Turkey bir AGI Global markasıdır.