logo.png
IBM_RegisterPartner.png

IBM Maximo

Dünyanın önde gelen kurumsal varlık yönetimi çözümü, en kritik varlık ve kaynaklarınızın maksimum verimlilik düzeyinde çalışmasını sağlar.

5.png
 

Kapalı kalma süresi %5-%20 oranında azalmıştır

Varlık kullanılabilirliği, güvenilirlik ve kullanım özellikleriyle operasyonları iyileştirin. Müşteriler hem sistemin kapalı kalma süresinde hem de malzeme maliyetlerinde %20'ye kadar azalma olduğunu bildiriyor.

%10-%20'ye kadar işçilik kullanımı

Uzun ve kısa vadeli zamanlama dahil olmak üzere etkinliklerin merkezi denetimi; önleyici, reaktif ve koşula dayalı bakım; ekip yönetimi; kaynak optimizasyonu ve performans göstergeleri elde edin.

%20-%30 oranında daha düşük envanter gereksinimi

Fazlalık ya da eski envanteri azaltın. Maximo, bakım talebini doğru şekilde karşılamak ve sözleşmelere yönelik satıcı ilişkilerini yönetmek için envanter planlaması yapabilir.

%3-%5'e kadar varlık kullanımı

Tek bir sistemden varlık devreye alımını, belirtimleri, koşulları, ayarlamayı ve maliyetlendirmeyi izleyin ve yönetin.

Maximo ile varlık yönetiminizi sorunsuz hale getirin

Maximo, insanlardan, sensörlerden ve aygıtlardan gelen Nesnelerin İnterneti verilerinin gücüyle birleşince, varlıklardan uyarı sinyalleri sağlayarak planlanmayan kapalı kalma süresini azaltıp operasyonel verimliliği artırabilir. Bu verilerle, birden çok yerde varlık kullanımına yönelik gerçek zamanlı görünürlük sağlar, ekipmanın kullanım ömrünü uzatır, varlık getirisini artırır ve yeni satın alımları erteler. Uygulamalı olarak görmek için aşağıdaki videoyu izleyin.

Bulutta güvenlik ve gizlilik

IBM, şirketlerin IBM bulut olanaklarını kullanırken güvenlik, gizlilik veya risk düzeylerinden ödün vermeden, değişen iş gereksinimlerine hızla uyum sağlamasına ve ölçekledirme yapmasına olanak tanır.

IBM Maximo Asset Management, daha iyi planlama yapmamıza ve bakım ve operasyonlar arasında en iyi dengeyi bulmamıza yardımcı olur. Bu, kârımızı artırmak için varlıklarımızın çalışma süresini uzatmamıza ve envanter maliyetlerini düşürmemize yardımcı olur.

Marc Boer

Tesis ve Yönetim Desteğinden Sorumlu Yönetici

Royal Boskalis Westminster, The Netherlands

Temel Özellikler

  • Varlık yönetimi

  • Tedarik ve malzeme yönetimi

  • Bulut esnekliği

  • Varlık durumunun doğru görünümü

  • Hizmet yönetimi

  • İş yönetimi

  • Sözleşme yönetimi

  • Akıllı zamanlama

  • Tüm mobil aygıtlarınızdan erişim

Copyright © Smart Solutions Turkey
Smart Solutions Turkey bir AGI Global markasıdır.