Bu entegrasyonlar ile ilgili temel ihtiyaçlar şunlardır

Kolay Entegrasyon

 

Çok fazla entegrasyon noktası olduğu için entegrasyonlarla ilgili kodlama ve konfigürasyon ihtiyacının minimum olması ve entegrasyon noktalarından birinde değişiklik olması durumunda hızla değişikliğe adapte olunması gerekmektedir.​

Yüksek Performans

 

Entegrasyon noktaları ile gerçek zamanlı olarak çok düşük gecikmeli veri transferi gerçekleştirmek gerekmektedir.

Güvenlik

 

Entegrasyonlar çok kritik noktalarla gerçekleştirildiği ve çok kritik veriler taşındığı için güvenlik ile ilgili herhangi bir soru işaretinin bulunmaması gerekmektedir.

Hizmet Sürekliliği

 

Kurumun tüm entegrasyonlarının gerçekleştiği noktanın çalışmasında olası bir problem operasyonu  durdurabileceği için hizmet sürekliliği çok önemlidir.

Standartlaştırma

 

Yeniden kullanılabilir hizmet yaklaşımını benimseyerek hizmetlerin standardizasyonu şarttır.

Merkezi Yönetim

 

Çözüm, merkezi yönetim desteğini sağlamalıdır.

 
 
 
  • IBM DataPower Gateway, bir dizi web, API, mobil, SOA, bulut,ve B2B iş yüküne güvenlik, entegrasyon, kontrol ve optimize edilmiş erişim sağlar.

 

  • IBM DataPower Gateway bir cihaz  veya ‘virtual Gateway’  aracılığıyla geniş bir uygulama güvenliği, entegrasyon, yönlendirme, ‘business-to-business’ iş dünyasında entegrasyon ve ‘governance’ yönetişim özellikleri sunar; böylece maliyetleri düşürürken BT altyapısını basitleştirmeye yardımcı olur.

 

  • IBM DataPower Gateway uygulaması, müşterilerimizin  temel kurumsal uygulamalarının müşterilerine, ve tedarikçilerine kontrollü ve güvenli bir şekilde genişlemesini sağlar.

 
 
 
 
 
 
Adres:
Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Ofisim İstanbul, B Blok No:67,
Maltepe, İstanbul, Türkiye
Copyright © Smart Solutions Turkey.
Smart Solutions Turkey bir AGI Global markasıdır.