17 Haziran 2021, Perşembe
13:00

980x400px-websiteheader.png

Dijital Dönüşüm Açığını Kapatın

 

Günümüzün kurumları, fidye yazılım saldırıları, çoklu bulut ortamları, modern iş yükleri ve yeni yönetmelikler çağında iş yapma şekillerini yeniden düzenliyor. Bu bir dijital dönüşümdür. Kurumların uygun çeviklik seviyesine ulaşmasını ve operasyonel verimliliği sağlayan; bir süreç, iş modeli ve teknoloji dönüşümü. Ancak tüm bu modernizasyon bazen bir kurumun verilerini etkin bir şekilde koruma yeteneğini geride bırakabilir. Ve bu bir dijital dönüşüm açığı yaratır. Açık ne kadar büyükse, fidye yazılım saldırılarından ve veri kaybından kaynaklanan planlanmamış kesinti riski de o kadar büyük olur.

17 Haziran'da Veritas Türkiye’nin teknik ekibi NetBackup, Red Hat OpenShift ve diğer teknolojilerin dönüşüm açığını kapatmaya yardımcı olmak için nasıl birlikte çalıştığından bahsedecek. Bunlara ek olarak, NetBackup ve yeni Flex donanım ailesinin bazı önemli ve heyecan verici yeni özelliklerine değinecekler:

  • Bulut: Şirket içinde ve bulutta aynı koruma politikalarını kullanın ve bulut kaynaklarını otomatik olarak ölçeklendirin.

  • Fidye yazılımlar: Şirket içinde ve bulutta veri değişmezlik özelliğine sahip depolamadan yararlanın, potansiyel tehditleri belirlemek için makine öğrenimini kullanın ve bir fidye yazılımı saldırısından anında kurtulun.

  • Operasyonel Basitlik: Yeni düşük-etkili yedeklemelerle VMware ortamlarını sürekli olarak koruyun ve native Kubernetes araçlarıyla modern iş yüklerini koruyun.

 

Veritas'ın kurumunuzdaki dijital dönüşüm açığını kapatmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bize katılın.

Hemen Kayıt Olun

Koray Alkan
Kıdemli Teknoloji Danışmanı
Veritas Türkiye

Bahadır Kızıltan
Kıdemli Teknoloji Danışmanı
Veritas Türkiye

Webinarımıza Kayıt Yaptırın

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

©1995 - 2021 Veritas Technologies LLC. Tüm hakları saklıdır. Veritas ve Veritas logosu, Veritas Corporation veya ABD veya diğer ülkelerdeki iştiraklarının tescilli ticari markalarıdır. Diğer isimler ilgili sahiplerinin tescilli markaları olabilir.

  • Gri Heyecan Simge
  • Gri LinkedIn Simge
  • Gri YouTube Simgesi
  • Facebook
  • Instagram