top of page

IBM Cloud Pak for Applications

DevOps metodolojileriyle ve modernizasyon araç takımlarıyla monolitik sistemlerden mikro hizmetlere geçiş yapın

tegsoft-logo.png

Mevcut uygulamaları modernize edin ve bulut tabanlı yeni uygulamalar oluşturun

IBM Cloud Pak™ for Applications, çevik DevOps süreçlerini kullanarak, Kubernetes için oluşturulan uygulamaların geliştirilmesini hızlandırmak üzere eksiksiz ve tutarlı bir deneyim sunar. IBM'in entegre araçlarıyla mevcut uygulamalarınızı kolayca modernize edebilir ve herhangi bir bulut üzerinde devreye alınmak üzere yeni bulut tabanlı uygulamaları daha hızlı geliştirebilirsiniz.

Red Hat® OpenShift® üzerinde çalışan IBM Cloud™ Pak for Applications, açık standartlar üzerinde oluşturulmuş bir hibrit, çoklu bulut temeli sağlar ve iş yükleri ile verilerin herhangi bir yerde çalıştırılmasına imkan tanır. Bir self servis ortamı, açık kaynak araçlarını güvenli, hibrit, çoklu bulut ortamları genelinde kesintisiz uyumluluk ve görünürlük için mevcut ara katman yazılımlarınızla birleştiriyor.

Geleneksel uygulamaları, işletmeniz için mantıklı ve düşük maliyetli bir yöntemle buluta geçirerek mevcut yatırımlardan yararlanırken, aynı zamanda inovasyonu hızlandırın.

DevOps metodolojileriyle ve modernizasyon araç takımlarıyla monolitik sistemlerden mikro hizmetlere geçiş yapın. IBM Cloud Pak for Applications V4 artık burada.

x1.JPG
x2.JPG
x3.JPG
x4.JPG

Nereden başlamanız gerektiğinden emin değil misiniz?

Copyright © Smart Solutions Turkey
Smart Solutions Turkey bir AGI Global markasıdır.
bottom of page