top of page

Ayrıcalıklı Erişim
Yönetimi (PAM)
Hizmetleri

Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi-Privileged Access Management (PAM), kritik, kurumsal kaynaklara yükseltilmiş izinlere sahip kullanıcıların hesaplarını güvenli bir şekilde yöneten sistemleri ifade eder. Bunlar çalışan yöneticiler, cihazlar, uygulamalar ve diğer kullanıcı türleri olabilir.

Hemen Verify Uzmanlığında IBM Çözümleri ile tanışmak için bizimle iletişime geçin!

490x430px-header-2.png

Şirket İçinde veya Bulutta Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi

Genel Bakış

Ayrıcalıklı kimlik bilgilerinin kötüye kullanılması riskleri, uyumla ilgili karmaşıklık ve veri ihlalleri potansiyeli karşısında, kuruluşların ayrıcalıklı erişim yönetimine (PAM) yönelik proaktif bir yaşam döngüsü yaklaşımı benimsemesi gerekir. Özellikle hibrit bulut ortamlarında, tam olarak yönetilen bir PAM programı, stratejiden kalıcı durum yönetimine kadar yol gösterici olabilir ve ayrıcalıklı kullanıcılarınızın güvenliği için otomasyon, analitik ve optimizasyon sağlayabilir.

357x216px-img-1.JPG

Avantajlar

Akıllı bir PAM benimseme stratejisi planlayın

İş hedefleriniz ve güvenlik duruşunuzda en büyük etkiyi yaratacak yeteneklere ve entegrasyonlara odaklanın.

Önde gelen PAM teknolojilerinin devreye alınmasını hızlandırın

Başarılı bir dağıtım için bir Agile metodolojisiyle, önceden oluşturulmuş kullanım senaryoları ve varlıkları kullanarak tercih ettiğiniz PAM çözümlerini daha hızlı uygulayın.

PAM programınızın etkisini sürekli genişletin

Yeni hedefler koyun ve PAM alıştırma (onboarding) fabrikası modeliyle her ay yeni kullanıcılar katın.

PAM yazılımları

Hibrit erişim yönetimi

Riski en aza indirmek için erişim yönetimiyle aynı SaaS (hizmet olarak yazılım) ortamında yapay zeka destekli kimlik analitiğini kullanın.

Şirket içinde veya bulutta PAM

Kuruluşunuz genelinde tüm hizmet, uygulama, yönetici ve kök hesaplarını kolaylıkla belirleyin ve bunların güvenliğini sağlayın.

Neden IBM PAM’ı Seçmelisiniz?

Güvenlik ihlallerinin %80'i ayrıcalıklı hesapları hedefliyor. Ayrıcalıklı kimlik bilgileri, en değerli bilgilerinizin anahtarıdır. IBM PAM, ayrıcalıklı kimlik bilgilerinizi korumanıza olanak tanır. BT alt yapınızın güvenlik düzeyini artırırken şirketinizin geleceğine yatırım yapın.

Hemen Verify uzmanlığında IBM PAM Çözümleriyle tanışmak için bizimle iletişime geçin!
Form Çapa
bottom of page